Dijaki 3. letnikov programov Gastronomija in turizem ter Ekonomski tehnik smo konec
aprila v okviru aktivnega državljanstva ustvarjalno sodelovali pri spoznavanju
organov odločanja v Republiki Sloveniji in Evropski uniji, volitev ter možnosti mladih.
Ugotovili smo, da je naša pravica in dolžnost odločati o skupni usodi državljanov
Slovenije in EU.

