srssersssdgimvssmicdsd

PBO 1
2_Zmagovalni koktajli
pasica8
pasica9
pasica14
pasica12
pasica16
pasica17
previous arrow
next arrow

  • Domov
  • Novice
  • Naša šola postala ambasadorka Evropskega parlamenta

Naša šola postala ambasadorka Evropskega parlamenta

V petek, 16. 6. 2017, je v Festivalni dvorani v Ljubljani potekala svečana prireditev razglasitve Šol ambasadork Evropskega parlamenta. Med njimi je bila tudi naša šola, v imenu katere je plaketo prejela ravnateljica Mateja Klemenčič.

Mentorici ambasadorki sta Sonja Sušin ter Anita Rudolf Pečnik, dijakov ambasadorjev Evropskega parlamenta pa je kar sedem: Tanja Friškovec, Tina Knez, Luka Geršak, Lenart Kukovec, Adrijan Drago Poprijan, Nika Krajnc in Nika Štumberger. Dijaki in mentorici so prejeli priznanja z laskavim nazivom. Le-ta je plod vključitve v evropski projekt, katerega namen je približati mladim EU in jim predstaviti, kako odločitve evropskega parlamenta vplivajo na vsakdanje življenje.

 

 

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih


Osnovni podatki

Šola za storitvene dejavnosti
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660