srssssersssdgimvssmicdsd

Predstavitev šole

ŠOLA ZA STORITVENE DEJAVNOSTI – ŠOLA PO MERI DIJAKA!

Na Šoli za storitvene dejavnosti se ponašamo z dolgoletnimi izobraževalnimi izkušnjami na področjih turizma, gostinstva, ekonomije in trgovine, odličnimi učnimi ter vzgojnimi rezultati. Smo dijakom in njihovim staršem prijazna šola. Naš cilj so zadovoljni in uspešni dijaki. Dosegamo temeljne vrednote sodobne šole, skrbimo za vsakega dijaka, njegov razvoj, enake možnosti za izobraževanje in pridobivanje znanj, gojimo strpnost in spoštovanje, nenazadnje se aktivno vključujemo v regijsko dogajanje, odprti pa smo tudi v mednarodni prostor. Tudi v prihodnje si bomo prizadevali s strokovnim, ustvarjalnim in timskim delom ohraniti kreativno ter angažirano sodelovanje s starši in dijaki, da bodo le-ti z veseljem in radovednostjo zrli v prihodnost ter s ponosom stopali v življenje, zagotovili bomo prijetno ter varno srednješolsko bivanje vsem, ki boste z nami. Slogan, ki nas spremlja ves čas našega obstoja, pa naj ostane vodilo tudi vnaprej: Šola za storitvene dejavnosti – šola po meri dijaka!

Mateja Klemenčič, ravnateljica Šole za storitvene dejavnosti

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

<a href=https://www.instagram.com/storitvenedejavnosti/

Osnovni podatki