Naši dijaki odpotovali na praktično usposabljanje v Španijo

Na hladno jutro smo se dijaki 3. tretjih letnikov programov Ekonomski tehnik ter Gasronomija in turizem pripravljali na odhod do letališča Treviso. Let je hitro minil, ker smo ga prespali. Pričakala nas je neverjetna vročina, poiskali smo avtobus in se odpeljali do apartmajev. Sledil je ogled mesta, Sevilla ima lepo arhitekturo, ki jo je dobila pod arabsko oblastjo.

Vsi smo že spoznali svoja delovna mesta, na katera se bomo vozili z avtobusi. Vsak dan popoldan imamo enourni tečaj španščine. Na delovnih mestih je vse razločno obrazloženo, vsi se še privajamo, ampak mislim, da se bomo prav lepo imeli.

Lep pozdrav s Seville.

 

 

IMG_20230516_094545