V nedeljo, 6. 2. 2022, je v Kopru potekalo državno tekmovanje v umetnostnem plavanju. Našo Pijo iz tretjega letnika programa Gastronomija in turizem je premagala le članica Plavalnega kluba Triglav Kranj.
PredstavilI zmagovalni projekt na mednarodnem Blejskem vodnem forumu