V sredo, 17. marca, so se dijakinje naše šole udeležile šolskega tekmovanja iz poslovne matematike. Tri dijakinje 4. letnika programa Ekonomski tehnik so tokrat izbrale področje statistike. Tekmovanja so se udeležile Alemine Ameti, Amela Avdić in Ajla Kerić. Vse so se uvrstile na državno tekmovanje, za kar jim iskreno čestitamo.
PredstavilI zmagovalni projekt na mednarodnem Blejskem vodnem forumu