Dijaki sodelovali na Velikonočni razstavi na Dvorcu Gutenbuchel

»Zlate usnjarke« Tjaša, Lea in Mojca smo 18. 4. 2019 sodelovali pri razstavi na dvorcu Gutenbuchel, ki jo je pripravila gospa Mateja Kumer. Na razstavi smo si ogledale čudovito tematsko okrašene prostore in se predstavile s svojim produktom iz Turistične tržnice in obiskovalcem ponudile naše usnjarske kekse, ki jih dopoldan spekla naše sošolka Neli iz programa gastronomija. Bila je edinstvena izkušnja, ki jo bomo zagotovo še ponovile. Na razstavi smo prejele tudi veliko pohval in spodbudnih besed, ki nam bodo vsekakor prišle prav.

Tjaša Pristovšek in Mojca Vocovnik, 2. GT

GUTN