srssersssdgimvssmicdsd

Govorilne ure v šolskem letu 2020 – 2021

Skupne govorilne ure bodo prvi četrtek meseca oktobra, decembra 2020, februarja, aprila in maja 2021 od 17.00 do 18.00. 

Razpored dopoldanskih govorilnih ur: 

učitelj, učiteljica oddelekdan ura prostor telefon 
BALANT Jolanda 2. PBO torek9.40-10.20 kabinet TEK (03)
8960691 
BLAZINŠEK
Ivan
/četrtek11.00-11.30zbornica GIM(03)
8960600
CVIKL Delopst Melita4. GTT petek11.20-12.00 kabinet  
B 303, 
zbornica 
(03)
8960675 
DELOPST Tatjana 2. GA sreda 9.40-10.20 kabinet ŠVZ 03)
8960673
GABRON
Adela
/torek12.10-12.55kabinet(03)
8960692
GAMS Marko /petek 10.30-11.15učilnica C 004 (03)
8960701
GOLČER
Jadranka
/sreda10.30-11.15kabinet(03)
8960600
GRM
Vojko
/ponedeljek8.50-9.35učilnica B105(03)
8960675
HERLAH Irena /torek11.20 – 12.05 kabinet TEK (03)
8960691 
HREN
Janja
/četrtek11.45-12.30kabinet A105(03)
8960600
JAKOP Antonija /četrtek 10.30-11.15kabinet
NAR 
(03) 8960634  
JEVŠNIK Janez /petek 8.00-8.45 kabinet PSJ-kuhinja (03)
8960690 
KIKEC Tatjana 1. GTT četrtek 8.50-9.35 kabinet D 24 (03)
8960614 
KOLŠEK Maša 2. P ponedeljek12.10-12.55 kabinet D5 (03)
8960634
KRK Andreja /ponedeljek12.10-13.00 kabinet PUD (03)
8960669 
mag.
KORTNIK Marina 
1. P petek 11.20-12.00kabinet TEK(03)
8960691 
LINDIČ Albina 1. GAčetrtek10.30-11.00 kabinet B303,  
zbornica 
(03)
8960675 
LUKANC Špela /ponedeljek8.50-9.35 zbornica 
ŠSD 
(03)
8960675 
mag. MARTINC Lijana1. GH ponedeljek10.30-11.15 učilnica B 207 (03)
8960690 
MOHORKO Učakar Darja 2. GH torek8.50-9.35 B 303 031
595596 
MUHA
Simon
/četrtek13.00-13.45učilnica C403(03)
8960600
NOVAK Marijana 3. GH torek8.00-8.45kabinet PSJ(03)
8960690 
PAČNIK Marta /petek 9.40 – 10.25zbornica
 ŠSD 
(03)
8960675 
PIRMANŠEK Ines /ponedeljek10.30 – 11.15 kabinet  
NAR 
(03)
8960634 
POMPE Simona 1.PBOtorek8.00 -8.45 kabinet PSJ (03)
8960690 
RAMŠAK Petra 3. GTT sreda10.30-11.15 kabinet  
C 005  
(03)
 8960701 
RUDOLF PEČNIK Anita 2. GTT torek 11.20-12.05  kabinet  
D 24 
(03)
8960614 
SUŠIN Sonja2. EKT torek  10.10-12.50 kabinet  
D 24  
(03)
8960614 
ŠTRAVS
Anja
/ponedeljek8.50-9.35kabinet B310(03)
8960674
TEKAVEC Gregor 1. EKT ponedeljek 11.20-12.05 kabinet ŠVZ  (03) 
8960673 
mag. URBANC Bojana 3. P četrtek8.50-9.30 zbornica ŠSD (03) 8960675 
URBANCL PLANINŠEC
Mateja
/ponedeljek10.30-11.15zbornica
ŠSD
(03) 8960675 
VENIGER Ksenija Lidija4. EKT ponedeljek 10.30-11.15kabinet
NAR
(03) 8960634 
VODLAN Renata /sreda 13.00 – 13.45kabinet  
C 005 
(03) 8960701 
ZAJC Irena 3. EKTpetek10.30-11.00 zbornica ŠSD(03) 8960675 
ZAJC Janez /torek 9.40-10.25C 411 (03)
8960600

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih


Osnovni podatki

Šola za storitvene dejavnosti
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660